• Brytfanna do pieczenia z żeliwa 29 cm poj. 4,5 l Kinghoff KH-1477

Symbol: KH-1477

Brytfanna wykonana z żeliwa, które magazynuje ciepło i ma doskonały wpływ na nasze zdrowie. Dzięki niemu ograniczamy ilość szkodliwych substancji, jakie wnikają do jedzenia w trakcie używania innych naczyń. Zaleca się w celach konserwacji smarowanie powierzchni warstwą oleju jadalnego. Dostępna o średnicy 29 cm i pojemności 64,5 l.

Produkt dostępny na punkty
119.39
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu do 5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty 0
GLS 13.99
GLS (pobranie) 17.99
Dostępność Brak towaru

Brytfanna z żeliwa Kinghoff pojemność 4,5 l

Naczynia żeliwne doskonale magazynują ciepło co powoduje, że nasze potrawy dochodzą w sposób stopniowy i równomierny. Mają też doskonały wpływ na nasze zdrowie. Dzięki zastosowaniu naturalnego materiału, jakim jest żeliwo, ograniczamy ilość szkodliwych substancji jakie wnikają do jedzenia w czasie używania innych naczyń. Dodatkowym atutem jest to, że w czasie przygotowywania potraw w naczyniach żeliwnych, wydzielają się niewielkie ilości żelaza, pierwiastka niezbędnego dla naszego organizmu. Jest to zdecydowana korzyść, zwłaszcza dla osób zmagających się z anemią.

Czarna powierzchnia została uzyskana dzięki unikatowemu procesowi wypalania żeliwa w oleju roślinnym w bardzo wysokiej temperaturze. Powierzchnia została dodatkowo oksydowana co zmniejsza podatność na rdzewienie. Zaleca się okresowe konserwowanie garnka poprzez smarowanie całej powierzchni cienką warstwą oleju jadalnego.

Wielkość: 29 x 21,5 x 10,7 cm 

W zestawie żeliwna pokrywa.

Pojemność: 4,5 l

Przystosowana do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Wygodne zakupy
Szybka wysyłka
Bezpieczeństwo
Szybka wysyłka
Bezpieczeństwo