• Box 201 komplet łóżko kontynentalne z materacami - 140x200

Symbol: BOX 201
4730.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 21 dni

Zamówienie przez telefon: 602-360-521

Łóżko kontynentalne zestaw 201.W skład zestawu wchodzą podstawa (korpus) materace i zagłówek. Cena obok produktu jest ceną łóżka i materaców w najmniejszym rozmiarze w pierwszej grupie materiałowej. Pozostałe ceny znajdują się w tabelce poniżej opisu. Cena jest ceną kompletu łóżka, materaców, zagłówka.

Możliwość wyboru koloru oraz struktury materiału spośród niemal 400 tkanin. Typowe łóżko kontynentalne w skład którego wchodzi podstawa - box spring, materac, materac nawierzchniowy oraz zagłówek.

W skład Boxa wchodzi korpus z nogami i zagłówek. Korpus na ramie drewnianej posiadający wkład ze sprężyn bonelowych, w obiciu z tkaniny meblowej, do wyboru z grup materiałowych.

Na zdjęciu jest zestaw:

Podstawa - Łóżko BOX 201 w obiciu 30505 na ramie drewnianej posiadające wkład ze sprężyn bonelowych. Możliwość wyboru tkaniny z galerii niemal 400 tkanin.

Materac kieszeniowy - Materac Cano H2 2K  – wkład materaca to sprężyna kieszonkowa Punktoflex 7-mio polowa o twardości H2, obustronnie przekładka tapicerska oraz 2cm pianki wysokoelastycznej Kaltschaum.  

Materac nawierzchniowy - Orchila Kaltshaum Standard – pianka wysokoelastyczna (HR) Kaltschaum o grubości 4 cm. Pokrowiec lustro (powierzchnia spania) w tkaninie Tencel, pikowanej 200g/m2 owatą, boki w obiciu z tkaniny  30505. 

Jako uzupełnienie mebli sypialnianych zaprezentowana jest szafka tapicerowana 81712 w tkaninie obiciowej 30505.

Całość stanowi idealne połączenie komfortu wraz z klasyczną elegancją.

Cena zestawu obejmuje  komplet: podstawa Box 201 + Materac Cano H2 2K + Orchila Kaltshaum Standard (cena nie zawiera szafki)

 

Wymiary zewnętrzne Boxa

Wysokość zagłówka: 118 cm

Szerokość zagłówka: XX+1 cm

Szerokość korpusu: XX cm

Wysokość korpusu wraz z nogami: 37 cm

Całkowita długość: 204 cm

XX - oznacza szerokość materaca, dla którego Box jest dedykowany.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Zmiany zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu zapisów Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie w celu informacyjnym.

UWAGA:  Istnieje możliwość różnego kompletowania zestawów kontynentalnych z wykorzystaniem boxów, materacy do łóżek box oraz przekładek Orchila WIN.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia