• KOSZULE

Dobrze skrojona koszula nigdy nie wyjdzie z mody. Projektanci koszul prześcigają się w wymyślaniu innowacyjnych rozwiązań. Jednak syntetyczne materiały choć praktyczne, mają swoje wady. Jeśli więc nie chcemy zalewać się potem przy najmniejszym stresie, wybierzmy koszulę z dobrej jakości bawełny. Materiał ten bardzo dobrze układa się na ciele, a dodatkowo stosunkowo łatwo go rozprasować. Na wyjątkową okazję możemy z kolei założyć efektowną, ale dość drogą koszulę jedwabną.

Krój koszuli to również niebagatelnie ważna sprawa. Za ciasna uwydatni brzuch, który wolimy przecież ukrywać, z kolei za duża będzie wyglądać niechlujnie. Osobny temat stanowi z kolei kształt kołnierzyka. Najpopularniejszy jest krój „prosty”. Taką koszulę założymy na każdą okazję – do krawata czy do jeansów. Nieco bardziej elegancki jest z kolei krój włoski. Rogi takiego kołnierzyka są skierowane na zewnątrz. Najmniej formalny jest zaś kołnierzyk zapinany. Koszule męskie tego typu możemy ubrać do pracy, jednak na ślubie będą już raczej niemile widziane.

Wielkie wyjścia, które wymagają od nas nienagannej prezencji to idealna okazja do ubrania koszuli z mankietem na spinki. Guziki to z kolei bezpieczna opcja na co dzień. Nie są zbyt obowiązujące, więc sprawdzą się zarówno w pracy, jak i podczas wyjścia na piwo w gronie znajomych. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj mankietu się zdecydujemy, musimy mieć na uwadze jego długość. Najlepszy będzie taki, który o centymetr przekroczy linię nadgarstka. Za krótkie rękawy nigdy nie były i nie będą w modzie. Odpowiednio dobrana koszula jest podstawą porządnego wizerunku modnego mężczyzny

 

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Promocje