• Usługi premium

Usługi premium, to usługi specjalne, takie jak impregnacja, apretura, krochmalenie, usługi antyalergiczne i superkantki.

Impregnacja odzieży chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych jak śnieg, deszcz, wilgoć. Impregnat do odzieży to rzecz niezbędna, jeśli chcemy zabezpieczyć materiał przed jego zbyt szybkim zużywaniem się. Wpływ na pogorszenie jego stanu mają również brud, zanieczyszczenia, środki chemiczne, detergenty. Wodoszczelna powłoka chroni nas przed utratą ciepła i wilgocią.


Apretura to proces uszlachetniania i wzmocnienia tkaniny. W wyniku nałożenia cienkiej powłoki specjalnego środka na tkaninę podczas końcowej obróbki odzieży po praniu wodnym lub czyszczeniu chemicznym, przywracany jest odzieży pierwotny wygląd i fason, przedłuża też trwałość i kolor tkaninom. Dzięki niemu tworzy się warstwa ochronna przed zabrudzeniami, która pomaga chronić również przed gnieceniem i zachowuje świeżość ubrań. Dodatkowo usługa ożywia, zmniejsza osiadanie brudu, pyłków, powoduje, że tkanina mniej się gniecie. Apretura może być stosowana na spodnie, spódnice, marynarki, bluzki.

Krochmalenie to dodawanie żelu, który powstaje z połączenia wody ze skrobią roślinną, która zwykle jest w postaci mąki ziemniaczanej. Materiały nim pokryte zyskują większą odporność na brud i bakterie. Wykrochmalona koszula znacznie mniej wchłania pot i zanieczyszczenia. Dzięki temu, że ubranie jest zakonserwowane, nie wchłania kurzu i wilgoci co przeszkadza bakteriom namnażać się.

Usługi antyalergiczne (antyroztocza i antymole)

Antyroztocza to przyjazna alergikom usługa usuwania roztoczy kurzu z tekstyliów domowych. Usługa przeznaczona przede wszystkim dla alergików i polega na nałożeniu cienkiej powłoki specjalnego środka na tkaninę podczas końcowej obróbki odzieży po praniu wodnym lub czyszczeniu chemicznym, która przeciwdziała i likwiduje roztocza. Skutecznie chroni przed powrotem roztoczy nawet do 6 miesięcy.

Usługa antymole zabezpiecza płaszcze, garnitury i swetry przed molami.
Polega na nałożeniu cienkiej powłoki specjalnego środka na tkaninę podczas końcowej obróbki odzieży po praniu wodnym lub czyszczeniu chemicznym, która skutecznie odstraszy szkodniki.

Superkantki to innowacyjna usługa wzmacniająca kanty spodni, która pozwala na zachowanie kantu w idealnym stanie, nawet po kilku kolejnych czyszczeniach. Sieć pralni EBS oferuje swoim klientom tę usługę, dzięki której garderoba będzie wyglądać dłużej świeżo, a kant w spodniach i plisy na spódnicach na dłużej zachowają swój kształt.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Promocje