• ZABAWKI # TOY-PLANET

Sklep Toy Planet  ma w swojej ofercie szeroki asortyment zabawek, artykułów szkolnych oraz akcesoriów dla dzieci w wieku 0–12 lat. Stałą ofertę sklepu stanowią produkty renomowanych firmy m. in.: Lego, Mattel, Fisher Price, Hasbro, Playmobil, Simba, Dickie, Dumel, Siku, Schleich, Smoby, Hape, Russel, Trefl, St. Majewski, Derform, Herlitz, Canpol i wiele innych.

Wszystkie oferowane produkty posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Miła i przyjazna obsługa jest nastawiona na potrzeby klientów i sprawia, że klient nie jest anonimowy i czuje się wyjątkowo. Najważniejszym celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta, tego który stawia na klasyczne tradycyjne wzornictwo, a także tego który poszukuje nowych i niepowtarzalnych produktów.

Sklep TOY Planet wyróżnia gwarancja najwyższej jakości produktów, ich bezpieczeństwo oraz świetnie wyszkolony personel, który doskonale rozumie potrzeby najmłodszych oraz ich rodziców. Oferowany asortyment jest odpowiednio przemyślany, tak aby jak najlepiej dbać  o rozwój, komfort i dobre samopoczucie każdego dziecka.

toy.jpg

Zapraszamy do Centrum Handlowego ROBI - poziom pierwszy 

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9:00 - 17:00, w sobotę od 9:00 - 14:00

 Archiwalny film z roczku Toy-Planet 

Toy-Planet Brodnica

Numer telefonu: 530 540 107

Adres e-mail: toy-planet@robi.org.pl