• UBRANKA DLA DZIECI - SKLEP 5.10.15.

5-10-15.jpg

W sklepie 5.10.15.w Brodnicy znajdziemy odzież dla dzieci na każdą okazję. Przemyślane, dobrze zaprojektowane i starannie uszyte ubranka dziecięce sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w trakcie ważnych rodzinnych wydarzeń. Przekonaj się, jak ciekawe są nasze propozycje.

Jakie powinny być ubranka dla dzieci, żeby spełniały wszystkie najważniejsze wymogi?

Ważny jest komfort noszenia, a to znaczy, że muszą być dobrze zaprojektowane i starannie uszyte. Nie bez znaczenia jest też kolorystyka. Dzieci są bardzo wrażliwe na kolory, mają też od najmłodszych lat swoje kolorystyczne upodobania. Odzież nie powinna krępować ruchów, a materiał musi być przyjemny. Do tego dochodzi funkcjonalność i estetyka wykonania. To dużo i mało.

W odzieży cenimy trwałość. A ta łączy się z jakością. Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, ale też oczekujemy, by dana rzecz dłużej nam służyła. Ważne jest, by ubrania trzymały swój kształt, nie rozciągały się, by szwy się nie rozchodziły i nie pękały. Kupując artykuły dla niemowląt zwracamy uwagę nie tylko na to, by były przeznaczone specjalnie dla maluszków, ale również na to, czy są bezpieczne dla naszego dziecka, czy posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Nabywając odzież dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych również powinniśmy zwracać baczną uwagę na jakość materiałów, z jakich jest wykonana.

Być może wiele osób nie zwraca uwagi na to, gdzie wyprodukowano rzeczy, których używamy na co dzień. Ale dobrze jest cenić produkcję europejską, a polską szczególnie. Bo to po prostu patriotyczny obowiązek, a rzeczy szyte w Polsce, tu gdzie żyjemy, pracujemy i płacimy podatki, rozwijają rodzimą gospodarkę.

dzieciaki.jpg

Zapraszamy do Centrum Handlowego ROBI - poziom pierwszy 

Numer telefonu: 530 540 077

Adres e-mail: 5-10-15@robi.org.pl

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku od 9:00 - 17:00, w sobotę od 9:00 - 14:00

https://goo.gl/maps/FYc6nJGCMtB2