• Box 174 komplet łóżko kontynentalne z materacami - 140x200

Symbol: BOX 174
5915.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 21 dni

Zamówienie przez telefon: 602-360-521

Łóżko kontynentalne zestaw 174. Kompletny zestaw z materacami. Cena obok produktu jest ceną łóżka i materaców w najmniejszym rozmiarze w pierwszej grupie materiałowej. Pozostałe ceny znajdują się w tabelce poniżej opisu. Cena jest ceną kompletu łóżka, materaców, zagłówka.

Możliwość wyboru koloru oraz struktury materiału spośród niemal 400 tkanin. Typowe łóżko kontynentalne w skład którego wchodzi podstawa - box spring, materac, materac nawierzchniowy oraz zagłówek.

 

Łóżko kontynentalne zestaw 174

W skład Boxa wchodzi korpus z nogami i zagłówek. Korpus na ramie drewnianej posiadający wkład ze sprężyn bonelowych, w obiciu z tkaniny meblowej, do wyboru z grup materiałowych.

Na zdjęciu:

Podstawa -  Łóżko BOX 174 w obiciu 30365 na ramie drewnianej posiadające wkład ze sprężyn bonelowych. W skład Boxa wchodzi podstawa, zagłówek oraz nogi.

Materac kieszeniowy - multipocket - Materac Redina-H2-2K4 w obiciu 30365, wkład materaca to sprężyna kieszonkowa 1000 s (ok. 500 spręzyn na m2), pokrowiec niepikowany z zamkiem z 3 stron w lustrze

Materac nawierzchniowy -przekładka: Orchila WIN Standard L, wkład przekładki to lateks o wysokości ok. 4 cm, pokrowiec: lustro w tkaninie Tencel pikowane 200g/m2, boki w obiciu 30365

Całość stanowi idealne połączenie komfortu wraz z klasyczną elegancją.

Cena zestawu obejmuje  komplet: Box 174 + materac Redina + przekładka Orchila. Możliwość wyboru dowolnej dostępnej tkaniny obiciowej (tkaniny dostępne w osobnej zakładce)

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 2 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Zmiany zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu zapisów Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie w celu informacyjnym.

 

image

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia