• Kategorie
  • Szukaj

Ekspresy firmy JURA

W tradycję działalności firmy JURA wpisane są precyzja, jakość, niezawodność, innowacyjność, zrównoważony rozwój i serwis. Jest jedyną firmą na świecie, której przedmiotem działalności są wyłącznie automatyczne ekspresy do kawy klasy Premium. Dlatego firma cieszy się renomą specjalisty w tej branży. Jej automatyczne ekspresy są utożsamiane z najlepszą jakością parzonej kawy, a jednocześnie z prostotą obsługi. Do tego dochodzi doskonałe wzornictwo.

Ekspresy automatyczne firmy JURA są dziecinnieproste i intuicyjne w obsłudze. JURA perfekcyjnie łączy wyraziste i czyste linie, najwyższą jakość materiałów, perfekcję produkcji oraz bezkompromisowe wykończenie, tak aby stworzyć produkt doskonały. Ekspresy automatyczne JURA charakteryzują się trwałością i długowiecznością. Również po wielu latach stosowania mogą być nadal serwisowane. Ekspresy automatyczne zachwycają pod każdym względem unikalnym wzornictwem i przekonują do siebie maksymalnym komfortem użytkowania, gwarantując najlepsze rezultaty parzenia kawy.

JURA doprowadziła metodę parzenia kawy do perfekcji. Rewolucyjny proces impulsowego parzenia kawy optymalizuje czas ekstrakcji, ponieważ podczas przyrządzania kawy espresso gorąca woda jest przetłaczana przez mieloną kawę impulsowo, w krótkich odstępach czasu, co gwarantuje maksymalny aromat również w przypadku szybko przygotowywanych specjałów. Kawa przyrządzona w urządzeniach firmy JURA zapewnia najlepsze walory smakowe – zarówno w czystej postaci, jak i jako podstawa fantazyjnych specjałów kawowych.