Materac LXI NATURAL 180x200 cm

6076.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Pokrowiec M&K foam:
Twardość:
H1 (miękki)
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 5 dni

Materac LXI Natural 180x200 cm

Materac LXI Natural został zaprojektowany z dwóch rodzajów komponentów, które perfekcyjnie ze sobą współgrają, tworząc ergonomiczne podłoże do snu. Pianka lateksodialna LXI, dzięki dużej elastyczności punktowej, zapewnia dynamiczne podparcie kręgosłupa użytkownika. Pianka LXI posiada wysoko porowatą strukturę, która odpowiada za doskonałą wentylację i cyrkulację powietrza. Jest to materiał antyalergiczny i atestowany, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku osób, zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi. Lateks 100% naturalny Talalay z kolei wzmacnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i tworzy barierę dla kurzu, pleśni czy bakterii. Materiał nadaje materacowi elastyczności, sprężystości i stabilności. Kombinacja obydwu komponentów pozwala na uzyskanie materaca w aż trzech twardościach H1, H2 oraz H3.

Najważniejsze cechy materaca LXI Natural

 • Materac LXI Natural przeznaczony jest dla osób, które szukają najwyższej jakości i podparcia ciała.
 • Lateks Vital Talalay wykonany jest z naturalnego mleczka kauczukowego pozyskiwanego ręcznie z drzewa Hevea Brasiliensis.
 • Gęstość lateksy Vita Talalay o twardości H1 57 kg/m3, H2 80 kg/m3, H3 93 kg/m3.
 • Lateks Vita Talalay uniemożliwia przywieranie kurzu, roztoczy ani pleśni dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających alergie i problemy z układem oddechowym.
 • Materac sprawdzi się do stelaży z regulacją ręczną lub elektryczną.
 • Pianka lateksoidalna jest odporna na odkształcenia.
 • Antyalergiczne materiały z których został wykonany materac posiadają certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH zapewniające bezpieczeństwo użytkowników.
 • Materac będzie odpowiedni dla osób posiadających problemy z kręgosłupem, dyskopatie, kręgozmyk, cierpiących na bóle pleców, a także osób często zmieniających pozycję snu.
 • Połączenie niezwykle trwałych i naturalnych materiałów przyczynia się do ograniczenia śladu węglowego.
 • Materac LXI Natural posiada ok 20 cm wysokości.
 • Materac występuje w twardości H1, H2 lub H3.

Budowa materaca LXI Natural

Górna warstwa materaca to lateks 100% naturalny Vita Talalay o twardości H1, H2 lub H3 (do wyboru). Lateks posiada równomiernie rozłożone kanaliki powietrzne, które zwiększają synchronizację z kształtem sylwetki użytkownika. Lateks produkowany jest ze 100% mleczka kauczukowego, ręcznie pozyskiwanego z drzewa Hevea Brasiliensis.

Rdzeń materaca wykonany jest z 14 cm pianki LXI (lateksoidalnej), która dzięki porowatej strukturze jest antyalergiczna i antygrzybicza. Wyróżnia się komfortowym otuleniem i wsparciem kręgosłupa.

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Parametry:
Wymiar materaca:
180x200 cm

Lateks

Lateks mineralny - struktura o dużej gęstości. Zapewnia bardzo dobre podparcie i wysoki komfort snu. Ze względu na właściwości antygrzybicze, antyroztoczowe i antybakteryjne polecany dla osób ze skłonnością do alergii. Cechuje się długą żywotnością.

T25

Elastyczna pianka poliuretanowa powstaje w procesie swobodnego spieniania bez udziału freonu. Jest wytrzymała, nie odkształca się, swobodnie dopasowuje się do ciała. Zapewnia izolację termiczną. Pozwala na przepływ powietrza. Ma właściwości antyalergiczne.

Gęstość

Gęstość lateksu w materacu Kombilatex to ok 65kg/m3.

Gęstość

Gęstość pianki poliuretanowej w materacu Kombilatex to ok 25kg/m3.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac Kombilatex ma wysokość około 16cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Standard

Pokrowiec wykonany z tkaniny poliestrowej. Obustronnie pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
NEGOCJUJ CENĘ
Podpis:
E-mail:
NEGOCJUJ CENĘ: