• OKAP ELICA SWEET F85 WHITE

OKAP ELICA SWEET F85 WHITE

4999.00 -40% 2999.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2999
sz Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny

Zamówienie przez telefon: 602-360-521

Zostaw telefon

OKAP ELICA SWEET F85 WHITE

 

PRODUKT WYPRZEDAŻOWY - POEKSPOZYCYJNY, OPAKOWANIE ZASTĘPCZE. W PEŁNI SPRAWNY.

image

Okap ścienny cm. 85 - biały - Elica - SweetSweet to kaptur o słodkich, zakrzywionych i miękkich liniach. Definiuje ścianę tak, jakby była rzeźbą, jej szczególny projekt nadaje mu klimat życia, przywołując postindustrialne sugestie.
 


Właściwości techniczne

 


SZEROKOŚĆ 85 cm
KLASA ENERGII A.
ŚRODKI 85 cm
WERSJA Filtrowanie
WYKOŃCZENIE Biały mat
Listwa OŚWIETLENIOWA Led 1x7W - 4000 K 197 LUX
COMMANDS 3V + I sterowanie dotykowe na podczerwień
INTENSYWNY PRZEPŁYW 580 m³ / h
POZIOM DŹWIĘKU MIN MAX 46-61 db (A)
CAŁKOWITA POCHŁANIANIE 207 W.AKCESORIA W ZESTAWIE
- Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy
- Regenerowalny filtr węglowy
 


AKCESORIA OPCJONALNE
(dostępne oddzielnie od akcesoriów)
- Regenerowalny filtr węglowy CFC0140426

LINIA SŁODKA
Sekretem materiału Sweet jest technopolimer, który pozwala uzyskać miękki design jego kształtów. Mocne odsysanie obwodowe, które pozwala zwiększyć prędkość zbierania dymu, charakteryzuje się cienką i elegancką linią z polerowanej stali.

PRZECHWYTYWANIE WIELOPUNKTOWE
Dla tych, którzy zajmują się ważnymi przygotowaniami w kuchni i potrzebują bardzo wydajnej ekstrakcji. Elica zbadała rozwiązanie do przechwytywania Multi-d . Odsysanie jest rozprowadzane w kilku obszarach, aby zapewnić lepsze zbieranie oparów . System dynamiki płynów pozwala na zwiększenie prędkości zasysania dzięki odpowiedniemu wymiarowaniu powierzchni przelotów powietrza. Gwarantuje to wysoką skuteczność w wychwytywaniu oparów kuchennych poprzez zwiększenie podciśnienia na całym obwodzie produktu.

FILTR O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI
Aby zapewnić optymalne działanie okapu i jego trwałość w czasie, tradycyjne filtry należy wymieniać co 3/6 miesięcy. Aby uprościć czynności konserwacyjne, Elica zaprojektowała innowacyjny, regenerowalny filtr zapachów Long Life, który może działać do 3 lat. Wystarczy umyć go w gorącej wodzie z neutralnym mydłem lub w zmywarce w temperaturze 65 ° i suszyć w piekarniku w temperaturze 100 ° przez 10 minut co 2 miesiące, aby zawsze był jak nowy. Poziom sprawności wynosi około 60%.

POWROTNA ASPIRACJA
Rozszerzają się możliwości instalacji twojego okapu. W modelach wyposażonych w tę funkcję istnieje możliwość obrócenia przenośnika i podłączenia okapu bezpośrednio do wylotu w tylnej ścianie lub w innych modelach szczególna architektura produktu pozwala na wykonanie wylotu na ścianie poprzez kolanko 90 stopni w rurze. W ten sposób możesz liczyć na maksymalne ssanie, zachowując przy tym oryginalną estetykę produktu, która nie zostanie zmodyfikowana przez dodatkowe rury czy kominy w zasięgu wzroku.

MATERIAŁ SPECJALNY
W poszukiwaniu produktów, które pięknie się prezentują, ale są funkcjonalne w codziennym użytkowaniu, kluczową rolę odgrywają materiały. Mogą zrobić różnicę zarówno pod względem estetyki, stania się bohaterami lub znikania wśród mebli, jak i łatwości konserwacji w czasie. Fundamentalne dla procesu innowacji, są podstawą atrakcyjnego wyglądu i satysfakcjonującego doświadczenia użytkownika. Elica wybiera materiały, w których trwałość, łatwość czyszczenia i estetyka są połączone w idealnej równowadze. Szeroki wybór dostępnych wykończeń zapewnia maksymalną swobodę wyboru dla każdego rodzaju środowiska.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Wygodne zakupy
Szybka wysyłka
Bezpieczeństwo
Szybka wysyłka
Bezpieczeństwo