• Świeczka typu daylight

  • Parametry

Świeczki zapachowe typu daylight, to małe świece, które sprawdzą się idealnie w każdym pomieszczeniu i w podróży. Małe świece palą się czysto, długo i posiadają bawełniane knoty bez dodatku ołowiu. Dobra cena i niewielka pojemność pozwolą na wypróbowanie wielu zapachów i częstą ich wymianę. Dodatkowo ich rozmiar pozwala na łatwe dopasowanie do większości świeczników. Dostępne w wielu zapachach, sprzedawane są w małych pudełeczkach, które ułatwiają postawienie ich w dowolnym miejscu.

Jednym z kluczowych atutów świec daylight jest gwarancja długotrwałego aromatu, który roznosi się po całym pomieszczeniu. Z łatwością można zadbać o to, aby w sypialni lub w salonie przez cały dzień dominowały ulubione kompozycje. Te nieduże świece są doskonałą propozycją do małych pomieszczeń, ale odpowiednio rozmieszczone mogą wypełnić aromatem całe mieszkanie. Dodatkowym atutem dostępnych produktów jest wygodne w obsłudze pudełeczko, które zapewnia świecom stabilność.

Ta mała świeczka nasączona naturalnymi aromatami, gwarantuje 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkową trwałość i ogromną liczbę dostępnych wariantów zapachowych. Daylight może być używany jako świeczka lub po połamaniu na kawałki jako wosk do kominka.