• TORBY DLA MAM

Kiedy w naszym życiu pojawia się dziecko, to zmienia się wszystko. Zmiany dotyczą również damskiej torebki, która przez najbliższych kilkanaście miesięcy nie będzie w niczym przypominała tej zwykłej kobiecej torby, w której nosimy pół swojego dobytku i w której nigdy nic nie możemy znaleźć. Od dnia narodzin naszego potomka, nasza torba będzie nosić drugie pół dobytku i nadal ciężko będzie nam w niej coś znaleźć, ale jej rozmiary będą musiały znacząco wzrosnąć.

Torba dla mamy - średnia, duża, z licznymi przegródkami, miejscem na produkty dla dzieci, jak i samej mamy, a przy tym stylowa i modna, to marzenie każdej mamy. Taka torba powinna być jednak przede wszystkim bardzo pojemna. Musi być także z regulowanymi rączkami czy paskami – aby można było je zawiesić na ramieniu, wózku czy zmieścić do samochodu, zaraz obok nosidełka do podróżowania. Przy tym wszystkim, torby dla mam powinny być estetyczne, oferujące różne wykończenie, rodzaj materiału czy koloru, aby każda kobieta dobrała taką, która będzie też stylowym dodatkiem.

Taka torba, to prawdziwy must have przy małym dziecku. Spacer z małym dzieckiem to prawdziwe wyzwanie logistyczne. Upchanie do torby wszystkich dziecięcych niezbędników nie jest łatwe i rodzi pytanie – która torba to pomieści? Specjalnie opracowany krój i wygląd takiej torby czyni z niej najlepszego towarzysza mamy na spacerze, w sklepie czy u lekarza. Nie musimy się martwić o przechowywanie akcesoriów dziecięcych i swoich własnych niezbędników, bo torba dla mamy przewiduje miejsce na każdy z nich, a na dodatek posiada wiele udogodnień, które poza domem są niezastąpione.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Promocje