• WÓZKI WIELOFUNKCYJNE

Wózek wielofunkcyjny to wózek uniwersalny. Może on służyć dziecku od narodzin aż do 3 roku życia. Ma on wiele zalet, jak stelaż do którego można wpiąć gondolę, siedzisko spacerówki i fotelik samochodowy, to wygodne rozwiązanie. Jeden produkt zapewni tu wiele rozwiązań, a rodzice nie muszą porównywać wielu modeli i typów wózków. Dodatkowo jeden wózek wielofunkcyjny zajmuje mniej miejsca niż dwa inne. Do takich wózków często są dołączone przydatne akcesoria, są też większe, stabilniejsze i bardziej wytrzymałe. Wózki wielofunkcyjne sprawdzają się zarówno w mieście, jak i w trudniejszym terenie. Ich koła oraz budowa przystosowane są do różnych warunków.

Producenci prześcigają się w projektowaniu takich wózków. Są one praktyczne, ale i eleganckie, mają różnorodne kształty, kolory i faktury, tak aby zadowolić świeżo upieczonych rodziców. Dobrze dobrany wózek wielofunkcyjny będzie rósł razem z dzieckiem i rodzice nieprędko z niego zrezygnują. Mają też swoje wady, jak ciężar, który może być problemem dla osób, które czeka noszenie wózka po schodach.

Wózki wielofunkcyjne to najkorzystniejszy wybór gdy potrzebujemy rozwiązania funkcjonalnego, a jednocześnie ekonomicznego. Kupujemy tylko jeden pojazd dla maluszka, który rośnie wraz z nim. Możemy wybrać wózek 3w1 jeżeli potrzebujemy rozwiązania bardziej wszechstronnego lub wariant 2w1, jeżeli rzadziej podróżujemy samochodem.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Promocje