• Brytfanna do pieczenia z żeliwa 29 cm poj. 4,5 l Kinghoff KH-1477

Symbol: KH-1477

Brytfanna wykonana z żeliwa, które magazynuje ciepło i ma doskonały wpływ na nasze zdrowie. Dzięki niemu ograniczamy ilość szkodliwych substancji, jakie wnikają do jedzenia w trakcie używania innych naczyń. Zaleca się w celach konserwacji smarowanie powierzchni warstwą oleju jadalnego. Dostępna o średnicy 29 cm i pojemności 64,5 l.

Długość 35
Kod CN 73239100
Szerokość 20
Wysokość 15
169.21
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5908287214774

Zamówienie przez telefon: 602-360-521

Brytfanna z żeliwa Kinghoff pojemność 4,5 l

Naczynia żeliwne doskonale magazynują ciepło co powoduje, że nasze potrawy dochodzą w sposób stopniowy i równomierny. Mają też doskonały wpływ na nasze zdrowie. Dzięki zastosowaniu naturalnego materiału, jakim jest żeliwo, ograniczamy ilość szkodliwych substancji jakie wnikają do jedzenia w czasie używania innych naczyń. Dodatkowym atutem jest to, że w czasie przygotowywania potraw w naczyniach żeliwnych, wydzielają się niewielkie ilości żelaza, pierwiastka niezbędnego dla naszego organizmu. Jest to zdecydowana korzyść, zwłaszcza dla osób zmagających się z anemią.

Czarna powierzchnia została uzyskana dzięki unikatowemu procesowi wypalania żeliwa w oleju roślinnym w bardzo wysokiej temperaturze. Powierzchnia została dodatkowo oksydowana co zmniejsza podatność na rdzewienie. Zaleca się okresowe konserwowanie garnka poprzez smarowanie całej powierzchni cienką warstwą oleju jadalnego.

Wielkość: 29 x 21,5 x 10,7 cm 

W zestawie żeliwna pokrywa.

Pojemność: 4,5 l

Przystosowana do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Wygodne zakupy
Szybka wysyłka
Bezpieczeństwo
Szybka wysyłka
Bezpieczeństwo