Pościele z kory Liczba produktów: 0

Kategorie
Filtruj
Brak produktów do wyświetlenia

Pościel z kory jest przede wszystkim świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę użytkowania. Użytkowanie takiej pościeli nie ma dużych wymagań. Sposób splotu, jaki zastosowano przy produkcji tej bawełnianej tkaniny sprawia, że powstaje karbowanie, faktura nie jest zupełnie gładka. Od tego pochodzi nazwa tej tkaniny, przypominającej w dotyku szorstką korę drewna. Dzięki zastosowaniu takiego rodzaju splotu pościel z kory jest bardzo łatwa w utrzymaniu, nie wymaga bowiem prasowania. Najmodniejsze kwiatowe, kolorowe wzory, stają się prawdziwą ozdobą sypialni, która cieszy oczy długo po zakupie. Kolory nie blakną, a sam komplet pościeli jest czymś, do czego chętnie wracamy po długim i wyczerpującym dniu pracy.

Pościel z kory jest niezwykle uniwersalna. Doskonale sprawdza się w lecie i w zimie. Równie dobrze spełnia swoją rolę w chłodnie i ciepłe noce. Zimą zapewnia odpowiednią temperaturę, a latem nie grzeje zbyt mocno. To także idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Częste wymienianie pościeli z kory nie stanowi bowiem większego problemu. Same komplety nie są drogie, a poza tym cechują się znaczną wytrzymałością. Pościel z kory jest dość praktyczna. Wystarczy ją prać w temperaturze 40 lub 60 stopni Celsjusza i dobrze wysuszyć. Szybko schnie, a przy tym nie wymaga już dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Można ją w zasadzie od razu złożyć i schować w szafie.

Inną zaletą pościeli z kory jest oczywiście jej niska cena. Pościel z kory jest najtańszą ze wszystkich produktów dostępnych na rodzimym rynku pościeli, to również gwarancja sporej jakości za niewielkie pieniądze. W tym wypadku nie jest prawdziwe stwierdzenie o tym, że tanie rzeczy są zawsze gorszej jakości i szybciej ulegają zniszczeniu. Podczas zakupu warto jednak sięgnąć po pościel z kory wykonaną z najwyższej jakości bawełny, która posiada stosowne certyfikaty jakości i spełnia normy.