• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki dla dziecka

Ręczniki dla dzieci muszą być estetyczne. Kolorowe ręczniki dla dzieci gwarantują satysfakcję i dobrą zabawę nawet podczas codziennej higieny. Dziecięce ręczniki są różnej wielkości od 30x30 do 70x140. Najczęściej występują w rozmiarze 30x30 lub 40x60 cm jako ręcznik do rąk, 50x90 cm do twarzy oraz 70x140 cm jako duże ręczniki dla dzieci. Powinny być wykonane z wysokiej jakości atestowanej bawełny lub z bambusa, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Ręczniki dla dzieci z postaciami z bajek to obecnie najbardziej popularne i pożądane przez najmłodszych ręczniki dziecięce. Dzięki nim możesz sprawić, że zwykła kąpiel Twojego dziecka stanie się prawdziwą frajdąRęcznik dziecięcy z kapturem doskonale sprawdza się w przypadku najmłodszych pociech. Pamiętajmy, że ręcznik dla dziecka powinien posiadać certyfikat potwierdzający jego bezpieczny wpływ na zdrowie i rozwój dziecka.

 

Chcesz, żeby Twoje dziecko dbało o czystość rąk, ale nie wiesz, jak je do tego zachęcić? Chcesz, żeby po wyjściu z wody, podczas letnich kąpieli, wycierało się do sucha? Nic prostszego! Wystarczy wybrać barwne, miękkie w dotyku ręczniki dla dzieci, które swoją kolorystyką przyciągną uwagę dziecka i będą budować nawyki higieniczne.